مجله دانستنی‌ها
و اخبار آنتالیا

فرصت‌های همکاری

ما در مجلۀ ایریت، همواره به دنبال تجربه‌های جدید هستیم. تجربه‌هایی که تا بحال ناگفته مانده‌اند و تا کنون فرصت نشده که به شکل مناسب بیان شوند. آدم‌ها در بخش‌هایی از زندگیشان، ناگهان تجربه‌هایشان را ناگفته می‌گذارند. نه اینکه خودشان خودخواسته دوست داشته باشند ناگفته بمانند. بلکه به دنبال این هستند که راهی پیدا کنند برای حرف زدن، یا گوشی برای شنیدن. 

رسانۀ ایریت مگ، به دنبال این است که تفاوتی در نگاه افراد به شهرها به وجود آورد. نه فقط آنتالیا که تمامی شهرهایی که آدم‌ها می‌توانند در آن زندگی کنند و البته از زندگی لذت ببرند. این موضوع، انتخاب افراد برای همکاری با ایریت مگ را سخت می‌کند. چون ما به دنبال صرفا نویسنده یا صرفا تولید کننده ویدئو نیستیم. ما به دنبال افرادی هستیم که دنیای اطرافشان را از دریچه‌ دیگری ببینند و تصویری از چیزهایی بکشند که آدم‌ها تا بحال جور دیگری روایتشان کرده‌اند. این، کار ما را سخت کرده! و البته شیرین هم. چون لذت همکاری و رفاقت با این آدم‌ها، زندگی را جلا می‌دهد. 
ما در ایریت مگ به دنبال افرادی هستیم که بتوانند به ما در تولید محتوای متنی، تصویری و صوتی کمک کنند. نه از همان محتواهای معمولی که گفتیم. از همان جنس محتوایی که آدم را به فکر فرو ببرد که بلند شود و برود آن‌ نوع زیستن را تجربه کند و بعد بیاید، بنویسد که «این قهوه‌خانه‌ای که تعریفش را کردید رفتم و طعم قهوه ترکی که گفتید را هم چشیدم. لطفا اضافه کنید که کیک‌هایش هم خوب است.» یا بیاید بگوید «این چشمه آبی که گفتید، آنقدرها هم که گفته‌اید، از شهر دور نیست. همین اتوبوس‌های فلان خط را که سوار شوید، شما را می‌برد تا لب همان چشمه و از آنجا هم دویست قدم اگر بروید، یک دشت خوشگلی هست که روح آدم را زنده می‌کند. لطفا این را هم به این مطلبتان اضافه کنید.» ببینید دنیا چه روی قشنگی دارد؟

اگر شما همان آدم هستید، ما اینجا چشممان منتظر شماست. 

روی دکمه شروع همکاری کلیک کنید.

همکاری با ما